RUDAR I NAPREDAK I DALJE LIDERI NA TABELAMA !

www.aleksinacbiz.com , Dušan Stervanović tekst i foto , you tube aleksinac biz , pritisnite „zaprati“ , subscribe

U 9 kolu fudbalske lige Zona „centar“ , ekipa „Rudara“ sa Aleksinačkog rudnika pobedila je na svom terenu Mladost iz Medoševca sa 7 : 1 . Ovom pobedom Rudar je zadržao prvo mesto sa 25 bodova ,drugi je Car konstaantin i Zemljoradnik sa 20 bodova .

Golove za Rudar postigli su Djokić u 6. minutu Zeka u 11 i 77 minutu , Ristić u 32 , Lazić u 33 , Jevremović u 74 i 89 minutu dok je za goste gol postigao Milanović u 74 minutu iz penala .

U narednom kolu Rudar gostuje Proleteru iz Donje Vrežine .

U 9 kolu Nišavske okružne lige , lider na tabeli Napredak iz Aleksinca pobedio je na svom terenu ekipu Taskovića sa 4 : 0 . Napredak je prvi sa 25 bodova koliko ima i drugoplasirano Malošište .

U narednom kolu Napredak , upravo gostuje ovoj ekipi i to će biti derbi kola .

Morava iz Žitkovca je napravila još jedan kis na svom terenu i izgzbila utikmicu od Bukovika iz Ražnja sa 1:2 . Ovim porazom Morava je pala na 11 mesto sa 10 bodova . U narednom kolu Žitkovčani gostuju Radničkom iz Kočana .

Bukovik iz Ražnja se ovom pobedom popeo na 12 mesto sa 8 bodova . U narednom kolu Ražanjci dočekuju ekipu Mekiša .

BONUS VIDEO : DRONOM SNIMLJENA UTAKMICA „RUDARA“ – ALEKSINAČKI RUDNIK